​​​​​​​

Uwaga !

Pani Agineszka i Pani Katarzyna już mogą cieszyć się efektami. 

-"Sporo zrzuciłam z health sweatin i jestem z siebie bardzo dumna. Marzy mi się zrzucenie jeszcze 3kg, więc nie spoczywam na laurach. Ciężka praca i dużo motywacji to klucz do sukcesu." Pisze Pani Katarzyna w mailu załączając jednocześnie swoje piękne efekty. Drogie Panie rozpiera mnie duma, czekam na więcej takich maili, które zdecydowanie poprawiły mi nastrój.

health sweatin
  1. pl
  2. en

Health sweatin

Bądź zdrów jak ryba z health sweatin !

health sweatin

Chcesz zawsze tryskać dobrą energią ? Marzy Ci się piękna i zdrowa sylwetka ? Lepiej nie mogłeś/aś trafić ! Jestem tu by poprowadzić Cię na szczyt Twoich marzeń.

ARE YOU READY ?

Zapraszam dalej...

Kategorie

Dieta

health sweatin

Dieta, czyli sposób żywienia , który praktykujemy na codzień jest nazywana zwyczajową. Natomiast wszystkie super odchudzające diety internetowe ochrzczone są jako alternatywne czyli konsekwentne i świadome odżywianie + rezygnacja z pewnych produktów. Warto poświęcić chwilę nad rozplanowaniem posiłków, bo dieta to aż 70% sukcesu !

TRening

health sweatin

Nie lubisz chodzić na siłownie ? Nie masz czasu albo po prostu wolisz swój zaciszny kącik w domu ? Nie ma problemu, ważne, żeby przed treniniem się rozgrzać a po nim rozciągnąć. Nie zapominaj też, że nie ilość się liczy, a jakość wykonywanych ćwiczeń.

 

suplementacja

health sweatin

Suplementy są na końcu listy drogi do redukcji lub budowy masy. Bez odpowiedniej diety oraz systematycznych trenimgów suplementacja nie ma żadnego sensu.

motywacja

health sweatin

Kiedy chcesz zacząć zdrowo jeść i ćwiczyć bardzo ciężko, żeby osiągnąć swoje cele, ale zamiast trenera personalnego na youtube, włączył Ci się przypadkiem Twój serial na Netflix... To się nie może dobrze skończyć.

Nowe artykuły health sweatin

health sweatin
health sweatin

Bardzo ważne jest by zwracać uwagę na to, co jemy. Nasza health dieta to my. Nie bez przyczyny mówi się "jesteś tym co jesz". Między innymi z naszego stylu żywienia biorą się różnego rodzaju choroby czy nasze negatywne nastroje i emocje. Dieta ma również ogromny wpływ na naszą wagę. Do zmiany kilogramów przyczynia się aż w 70% !!! Jednak to nie zmienia faktu, że aby schudnąć musisz ograniczyć większość produktów lub swoje kalorie dzienne do 500. W taki sposób nie schudniesz, wręcz przeciwnie. Nq takiej "diecie" wytrzymasz jeden może dwa dni, a kiedy rzucisz się na jedzenie będziesz mieć kilka kilogramów więcej. Potrzebujesz więc odżywiać się zdrowo a jedyne co musisz usunąć ze swojej diety to słodycze, przekąski i fast food. Resztę musisz nauczyć się w odpowiednich proporcjach spożywać. Najważniejsza rzecz, to taka że nie możesz zejsć z kaloriami poniżej 1200. To tyle ! Cała fiilozofia. Odchudzanie nie ma być męką, tylko przyjemnością. Zastosuj się do tych rad a bedziesz przeglądać się w lustrze z dumą. 

Powodzenia ! Trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno.

POPULARNE ARTYKUŁY

Moja filozofia

Od poniedziałku miałaś się odchudzać, ale przypomniałaś sobie po zjedzeniu dużego śniadania z ogromną ilością węglowodanów. Następnie wpadł Ci w ręce pyszny baton, a koleżanka z pracy poczęstowała Cię czekoladowymi ciasteczkami domowej roboty. Lunch przygotowany na szybko, który nie koniecznie zaliczmy do zdrowej żywności. Siedząca praca w cale nie pomaga w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów. Wracasz do domu i wyciągasz wnioski, że nie oplaca Ci się już zaczynać ćwiczyć. Od następnego poniedziałku na 100%. Takie wymówki ma każdy, komu się nie chce. Jeżeli naprawdę byś chciała wejść w bikini z zeszłego roku i wyglądać jeszcze bardziej bosko, nie robiłabyś wykrętów. Co Cię więc trzyma by zacząć już dziś? Te kalorie, które dziś pochłonęłaśmożesz spalić podczas treningu. Także do dzieła ! Jestem z Tobą. Stwórz najlepszą wersję siebie.

health sweatin
health sweatin

Zapisz się na listę mailingową

health sweatin
Twój email:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!